IT Plac Tumski 1, 83-130 Pelplin, tel. (58) 536 19 49

Rozpoczynamy nabór wystawców na Kiermasz Wielkanocny
wtorek, 28 lutego 2017 10:25

  Zapraszamy  wystawców chcących zaprezentować swoje wyroby podczas kiermaszu towarzyszącemu wydarzeniu „Niedziela palmowa w pelplińskim klasztorze”.

  Kiermasz odbywać się będzie w niedzielę 9 kwietnia, w krużgankach pelplińskiego klasztoru w godz. 9.00-16.00.


Poszukujemy wystawców oferujących różnorodne przedmioty związane tematycznie z przygotowaniami do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego - ręcznie wykonane ozdoby wielkanocne, produkty regionalne, miody i przetwory miodne, zioła i nalewki itp.

Zachęcamy także do włączenia się w organizację warsztatów dla dzieci, które będą odbywać się trakcie trwania kiermaszu.

Organizator zapewnia dla wszystkich zgłoszonych i zatwierdzonych wystawców miejsce wystawiennicze w krużgankach klasztornych oraz stoły i miejsce do siedzenia (maksymalnie stoły i 4 krzesła na wystawcę)

Udział w kiermaszu jest bezpłatny, natomiast wystawcy w trakcie imprezy będą mieli możliwość uiszczenia dobrowolnej darowizny na cele kultu religijnego. 


Prosimy wszystkich zainteresowanych wystawców o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który jest bezwzględnym warunkiem uczestnictwa w kiermaszu. Zgłoszenia przyjmujemy do 3 kwietnia br. UWAGA! Tylko potwierdzone zgłoszenia upoważniają Państwa do udziału w kiermaszu jako wystawca.


DOSTĘP DO FORMULARZA ONLINE

Zgłoszenia przyjmujemy do 3 kwietnia 2017 r.


Wszelkie pytania proszę kierować do Diecezjalnego Centrum Informacji Turystycznej w Pelplinie

tel. 58 536 19 49

email: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 


Pelplin, 15-16 września 2018. Zapraszamy!
Diecezjalne Centrum Informacji Turystycznej. Plac Tumski 1, 83-130 Pelplin, tel. (58) 536 19 49realizacja: mgdesign.pl