XXXII Niedziela Zwykła 11.10.2018r

  1. Obchodzimy dziś Święto Niepodległości. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszej Ojczyźnie oraz tych, którzy o Jej wolność walczyli.
  2. Wypominki za zmarłych będą dziś i w przyszłą niedzielę w kościele parafialnym po Mszy świętej o godz. 11.15, a w Dalwinie po Mszy świętej o godz. 9.30.
  3. W środę w łączności z Mszą świętą o godz. 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, na którą serdecznie zapraszam. Przypominam i zachęcam, aby przynosić na nowennę podziękowania i prośby do Matki Bożej i składać je w koszu przed ołtarzem. W tych intencjach modlimy się wspólnie podczas Nowenny.
  4. W czwartek Msza święta będzie odprawiona o godz. 7.00.
  5. Jest trochę wolnych intencji w listopadzie i w grudniu. Osoby, które chciałyby zamówić zapraszam do zakrystii lub biura parafialnego. Pierwsza wolna intencja jest jutro, w poniedziałek na godz. 17.00.
  6. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na spłatę raty kredytu i malowanie kościoła.
  7. Jest dziś do nabycia nowy numer „Różańca”, „Rycerza Niepokalanej”, oraz „Gościa niedzielnego”. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  8. Bóg zapłać osobom, które przygotowały na dzisiejszą niedzielę kościół w Dalwinie. Na przyszłą niedzielę proszę o przygotowanie kościoła parafialnego rodzinę Państwa Sobczyk z ul. Leśnej, a kościoła w Dalwinie rodzinę Pana Marcelego Paśko.