Ogłoszenia parafialne, 4 Niedziela Wielkanocna, 12.05.2019r

  1. Zachęcam do udziału w nabożeństwach majowych w kościele parafialnym w łączności z Mszą świętą, oraz przy krzyżach i kapliczkach we wszystkich miejscowościach naszej parafii.
  2. Jutro, w poniedziałek rocznica objawień fatimskich. Zapraszam na Mszę świętą i nabożeństwo fatimskie na godz. 20.00 i proszę o przyniesienie świec.
  3. W środę w łączności z Mszą świętą o godz. 18.00 będzie Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, na którą serdecznie zapraszam.
  4. Zachęcam do zakupienia u ministrantów przed kościołem prasy katolickiej. Dziś jest do nabycia Gość Niedzielny oraz Cuda i łaski Boże.
  5. Bóg zapłać osobom, które przygotowały na dzisiejszą niedzielę nasze kościoły. Na przyszłą niedzielę proszę o przygotowanie kościoła parafialnego mieszkańców ul. Długiej 27 mieszkania 3 i 4, a kościoła w Dalwinie mieszkańców Łukocina nr 7. Bardzo dziękujemy strażakom z Dalwina za oczyszczenie rynien na kościele w Dalwinie.
  6. W sobotę 1 czerwca młodzież z całej Polski gromadzi się na spotkaniu młodych Lednica nad Jeziorem Lednickim koło Gniezna. Będziemy organizować wspólny wyjazd z naszej parafii, na który wszystkich młodych zapraszam. Koszt 80 zł.
  7. Zapraszam do wspólnego pieszego pielgrzymowania na Jasną Górę. Wyruszymy z Tczewa 30 lipca, a na Jasną Górę dojdziemy 13 sierpnia. Dokładniejsze informacje będą podane w późniejszym terminie, ale już dziś warto zacząć planować sobie czas. Wszelkie pytania można kierować do Księdza Proboszcza.
  8. Sakrament małżeństwa planują zawrzeć: Katarzyna Płaza, stanu wolnego i Jakub Kazimierz Polakowski, stanu wolnego; Marta Glinka, stanu wolnego  i Michał Piotr Bandzarewicz, stanu wolnego; Edyta Mazur, stanu wolnego i Krzysztof Bigus, stanu wolnego.
  9. Bóg zapłać za złożone dziś ofiary na spłatę kredytu i malowanie kościoła.