XV Niedziela Zwykła – 15 lipca 2018 r.

Za sprzątanie kościoła w Turzu na dzisiejszą niedzielę i za kwiaty dziękujemy rodzinie Wicher i prosimy na następną niedzielę rodzinę Szczuraszek z Małego Turza, ul. Leśna.

Za sprzątanie kościoła w Dalwinie dziękujemy rodzinie Koszmider i prosimy na następną niedzielę rodzinę Roggenbuch z Dalwina.

W poniedziałek przypada wspomnienie NMP z Góry Karmel. W tym dniu u Ojców Karmelitów w Gorzędzieju obchodzony jest odpust.

W środę o 17.00 będzie Msza Św. z Nowenną do MBNP.

W przyszłą niedzielę przypada 22-gi dzień m-ca. Jest to dzień modlitw za przyczyną św. Rity. Z tej okazji zapraszam na Mszę Św. o 15.00 w Turzu i na nabożeństwo ku czci św. Rity przed wystawionym Najświętszym Sakramentem.

Za dwa tygodnie w niedzielę 29 lipca br. odbędzie się poświęcenie pojazdów oraz zbiórka na na rzecz organizacji MIVA, która zaopatruje misjonarzy w środki transportu.

W tym tygodniu Biuro Parafialne jest nieczynne.

Zapowiedzi: Sakrament małżeństwa zamierzają przyjąć: Kacprzak Maciej, zam. w Turzu ul. Długa oraz Kabzińska Marta, zam. w Pruszczu Gdańskim, ul. Kochanowskiego, Parafia bł. Michała Kozala (3); Niechciał Łukasz, zam. Turze, ul. Długa oraz Zielińska Marta, zam. Mieścin, Parafia Miłobądz (2). Jeśli wiadomo o przeszkodach do zawarcia tych małżeństw, należy powiadomić o tym proboszcza.

Porządek Mszy Św. i intencje od 16 do 22 lipca 2018 r.

PN:                  Nie będzie Mszy Św.

WT:                  Nie będzie Mszy Św.

ŚR 17.00:         + Wojciech Czuczujew

CZ:                  Nie będzie Mszy Św.

PT:                   Nie będzie Mszy Św.

SO 18.30:         + Irena Hennig w m-c po pogrzebie

ND 8.00:           + Jadwiga Szwoch, Maria, Józef, Ryszard Bronk

ND 9.30 D:       + Kazimierz, Irena, Klara Andersz, Kazimierz i Teresa Szczepaniak

ND 11.15:         + Piotr Hiller, Teściowie, rodzice i zm. z rodziny

ND 15.00:         Msza Św. w intencji parafii i Nabożeństwo do św. Rity