Ogłoszenia parafialne 33 Niedziela Zwykła 25.11.2018r

  1. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Podczas Mszy św. o godz. 11.15 chłpcy, którzy do tej pory byli kandydatami zostaną przyjęci do grona ministrantów. Zbiórka i próba dla nich będzie w piątek po Mszy św. o godz. 17.00.
  2. Wypominki za zmarłych będą dziś w kościele parafialnym po Mszy świętej o godz. 11.15, a w Dalwinie po Mszy świętej o godz. 9.30.
  3. W środę w łączności z Mszą świętą o godz. 17.00 będzie Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, na którą serdecznie zapraszam. Przypominam i zachęcam, aby przynosić na nowennę podziękowania i prośby do Matki Bożej i składać je w koszu przed ołtarzem. W tych intencjach modlimy się wspólnie podczas Nowenny.
  4. W czwartek, 22 listopada zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Rity. Będzie ono w łączności z Mszą świętą o godz. 17.00.
  5. W sobotę zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy świętej o godz. 18.30. Będzie to czas wspólnej modlitwy przez uwielbienie, wspólny śpiew, rozważanie Słowa Bożego zakończony indywidualnym błogosławieństwem.
  6. W dniach 30 listopada i 1 grudnia dla młodzieży naszej parafii z klas siódmej i ósmej odbędą rekolekcje o nazwie GPS w ramach przygotowania do Bierzmowania. Wszyscy przygotowujący się do tego sakramentu w całej naszej diecezji muszą takie rekolekcje przeżyć. Osoby spoza naszej szkoły proszę, aby w tej sprawie zgłosiły się do mnie. Rekolekcje będą w naszej szkole w piątek 30 listopada w godz. 17.30 – 19.30 i w sobotę 1 grudnia w godz. 9.00 – 15.30.
  7. Jest trochę wolnych intencji w listopadzie i w grudniu. Osoby, które chciałyby zamówić zapraszam do zakrystii lub biura parafialnego. W nadchodzącym tygodniu nie ma intencji na poniedziałek i wtorek.
  8. Bóg zapłać za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary na spłatę raty kredytu i malowanie kościoła. Wyniosły one 3564,70.
  9. Jest dziś do nabycia nowy numer „Gościa niedzielnego”, „Pielgrzyma”, oraz „Cuda i łaski Boże”. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  10. Bóg zapłać osobom, które przygotowały na dzisiejszą niedzielę kościół w Dalwinie. Na przyszłą niedzielę proszę o przygotowanie kościoła parafialnego mieszkańców ul. Cichej nr 1, a kościoła w Dalwinie rodzinę Pana Mariusza Kapusty.